Filtr Hydrauliczny  SH 65084 V
Filtr Hydrauliczny SH65084V
SH 65084 V
( cena bez VAT: )
producent: Hifi Filter
dostępność: obecnie NIEDOSTĘPNE
zwrot: do 21 dni
Wysokość: 180 / 176 mm
Średnica / Długość: 60 / 33 mm